Zapytaj o szczegóły ofert

Zapytaj o szczegóły kredytu

Formularz kontaktowy

Pełna Treść Klauzuli / Polityka prywatności
Ogólnopolska społeczność doradców kredytowych

credit-lease.pl Ogólnopolska społeczność doradców kredytowych

O nas

credit-lease.pl Doradcy Kredytowi Sp. z o.o. to ogólnopolska firma działająca na rynku BPO (Bussines Proces Outsourcing). Specjalizujemy się w outsourcingu sprzedaży produktów i usług dla największych Instytucji Finansowych w Polsce.

Solidne zaplecze w postaci kapitału ludzkiego, jaki za nami stoi gwarantuje profesjonalną obsługę każdego klienta oraz partnera. Posiadamy rozbudowaną siatkę doradców kredytowych umożliwiająca dotarcie i obsłużenie Klienta na terenie całego kraju wspieraną przez Call Center.

Jesteśmy siecią dynamicznych, otwartych i doświadczonych doradców kredytowych. Mamy w swojej ofercie produkty kilkunastu banków i instytucji finansowych, a wiedza, którą posiadamy, pozwala nam na wybór odpowiedniego rozwiązania dla każdego klienta.

Co nas wyróżnia?

  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie finansowania firm oraz osób fizycznych.

Nasi klienci i partnerzy nie tracą czasu na zbędne formalności - to my wypełniamy za nich całą dokumentację.

Nie chcemy, abyś sam borykał się z trudnościami - nasi doradcy pomogą ci dokonać właściwego wyboru spośród wielu dostępnych ofert na rynku finansowym.

  • Posiadamy szeroką ofertę finansowania: jeżeli z nami nie otrzymasz kredytu lub leasingu oznacza to, że najprawdopodbniej nigdzie nie otrzymasz oferty.
  • Skutecznie finalizujemy nawet najtrudniejsze sprawy.

Dzięki doświadczeniu naszych ekspertów oraz szczegółowej znajomości procedur jakie stosują banki oraz towarzystwa leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków skutecznie reprezentujemy klienta dbając o jego interesy. Wielokrotnie w nietypowych sytuacjach procesujemy i finalizujemy z powodzeniem wnioski na indywidualnej ocenie ryzyka kredytowego (odstępstwo kredytowe).

  • Nie pobieramy prowizji za nasze usługi. Naszym wynagrodzeniem jest prowizja od instytucji finansowych wynegocjowana na szczeblu centralnym.

Działamy w całej Polsce, niezwłocznie kontaktujemy się z klientem i dojeżdżamy do niego bez względu na to, gdzie mieszka. Mamy bardzo wysoki wskaźnik realizacji wniosków, zaufało nam już wielu klientów.